Kiralık Teknem
Kiralık Teknem

BİYOGRAFİ

04/05/2024
BİYOGRAFİ

Merhaba, ben Ahmet Ömer Kılıç deniz sevdalısı ve en önemlisi Marmaris aşığı birisi olarak 1985 yılında dünyaya geldim. Çocukluk yıllarımın ilk etabı Caddebostan’da geçti. Caddebostan 50. Yıl İlköğretim Okulu’nda eğitimi tamamladıktan sonra babamın mesleği nedeniyle Marmaris’e taşınmak zorunda kaldık. Sevgili babam Mustafa Kılıç gazetecilik ve medya sektörüne emek vermiş bir emekçi olduğu için Marmaris yolunu tutmak durumunda kaldık. Benimde deniz ile olan serüvenimde burada başladı.

Mavi Yolculuk aşkı ve en önemlisi tekne tutkusunun ilk adımlarını daha dün gibi hatırlıyorum. Marmaris Sabancı Lisesi’nden mezun olduktan sonra Üniversite eğitimim için 2004-2009 yılları arasında Kıbrıs Akdeniz Üniversitesi İletişim Fakültesi’nde eğitimimi tamamladım. Okulumu bitirdikten sonra Marmaris’e dönerek hayalim olan deniz serüvenine adım attım. Bu işi en üst seviyede yapabilmek adına gerekli eğitimleri ve belgeleri alarak ticari yat kaptanı ünvanı aldım.

2024 yılı itibariyle aktif şekilde yat kiralama, tekne kiralama, danışmanlık, kaptanlık hizmetlerini vermekteyim. Ayrıca 149 GT Ticari Yat Kaptanlığı - Drone belgesi uçurma gibi belgelerde alarak bu alanda çok daha başarılı ve profesyonel hizmetler verme konusunda çalışmalarımı devam ettirdim. Bünyemizde birçok farklı türde deniz aracı bulunmaktadır. Kiralık Gulet, Motoryat, Yelkenli, Katamaran, Speed Boat, Tekne, Yat gibi hizmetler için bizleri her zaman arayabilirsiniz. Sevdikleriniz ile Marmaris - Bozburun - Göcek - Fethiye Mavi Yolculuk Rotaları kesinlikle keyif verecektir. Eğer sadece sevdikleriniz ile özel bir tekne kiralamak isterseniz de sizlere yardımcı olmaktayız. Kaptanlığını bizzat benim yapacağım özel bir tekne, yat turu eminiz ki tatil anılarınızın en güzeli olacaktır.

 

Paylaş

Seyahat Yolculuğunuz Burada Başlıyor

Kaydolun, size en iyi fırsatları gönderelim