Kiralık Teknem
Kiralık Teknem
Blog

Günlük Marmaris Tekne Turu

04/05/2024
Günlük Marmaris Tekne Turu

Günlük Marmaris tekne turu ile hayalinizdeki tatilin ilk adımlarını atabilirsiniz. Tekne turu ile hem koyları gezebilir ve buralarda denize girebilirsiniz. Marmaris harika bir bölge ve özellikle yer alan koy ve sahiller kesinlikle tatilin tadını çıkarmanızı sağlayacak.

Marmaris Tekne Turu, sakin ve eğlenceli bir gün geçirmenizi sağlayan turlarımızdan biridir. Birbirinden güzel koylarda vereceğimiz molalarımızda yüzebilir veya muhteşem fotoğraflar çekebilirsiniz. Sevdiklerinizle birlikte geçireceğiniz bu unutulmaz günün keyfini çıkarabilirsiniz. Gün boyunca size eşlik edecek geniş ve rahat teknemiz içerisindeki güneş yataklarımızda güneşin tadını çıkarabilirsiniz. Sizler ve sevdikleriniz için muhteşem bir gün planlıyorsanız, şimdiden planlanmış olan bu özel turumuzla bugüne katılmanızdan mutluluk duyarız.

Öğle yemeğiniz ve içecekleriniz bu muhteşem tekne turunun fiyatına dahildir. Her şeyi içeren bu tekne turu için, mayo, havlu, güneş kremi ve fotoğraf makinesi dışında hiçbir şeye ihtiyacınız olmayacak. Şehir hayatından bunaldınız ve eğlenceli bir şeyler yapmak arıyorsanız, Marmaris Tekne Turu en iyi seçenektir. Arkadaşlarınızla veya ailenizle gün boyu eğlencenin tadını çıkarabilirsiniz.

Günlük Marmaris Tekne Turu 2024

Tatilinizde Marmaris'te bulunuyor ve eğlenceli bir şeyler yapmak mı istiyorsunuz? Marmaris Tekne Turları, eğlenceli bir gün geçirmenize yardımcı olabilir. Tatil kasabamızda çok çeşitli koy ve adaları gezen tekne turları vardır. Bu tekne gezilerinin her biri kendine özgü ve farklı yerlerde molalar verir. Yazımızda, bu tekne turları arasındaki farklılıkları en ince ayrıntılarına kadar anlatacağız. Yazımızın sonunda, Marmaris Tekne Turu Fiyatları arasından en iyisini seçmenize yardımcı olacaktır.

Cennet adası bir yarım adadır ve adı gibi adeta cennet gibidir. Kara yoluyla da ulaşılabilir. El doğmamış doğa ve denizi harika bir havaya sahiptir. Adadaki iki işletmeden biri beş yıldızlı bir konaklama tesisi, diğeri ise bir balık restoranı.

Fosforlu Mağara'da suyun renk değiştirmesi görenleri hayrete düşürüyor. Mağaranın dibinde bulunan fosforlu kayaların gün ışığı ile renk değiştirmesi harika bir görüntü oluşturuyor.

Akvaryum Koyu: Pırıl pırıl, serin sulara sahip bu koyda yüzmek için çok şey var. Tekne turu sırasında, özellikle yaz aylarında, deniz suyunun serinliği misafirleri en çok memnun eden şeylerden biridir. 

Çiftlik Koyu: Teknemizde kalan ekmekleri balıklara vermek ve birkaç farklı balık türünün yetiştirildiği bu yerde bir mola alıyoruz. Bu bölgede avlanmak kesinlikle yasaktır ve cezası vardır.

Belki de Amos Koyu'nu duymadınız. Plajı ve berrak suları ile ünlüdür. Özellikle yazlıkçılar bu köyde yaşar. Hemen Amos'un ilerisinde bulunan Kumlubuk Koyu'nda sunulan yüzme molamızda isterseniz karaya çıkıp güneşlenebilirsiniz. Ülkemizde Hollandalı Ahmet olarak tanınan bir kişinin inşa etmiş olduğu restoran dışında herhangi bir işletme yoktur.

Marmaris'e yaklaşık 20 km mesafede olan Turunç kasabasına kara yoluyla da ulaşabilirsiniz. Ufak ama şirin plajları olmasına rağmen, berrak suları ve temizliği nedeniyle birçok tatilci tarafından konaklama yeri olarak tercih edilmektedir.

 Son yüzme molamızın yer aldığı Yeşil Deniz Koyu'nda 30 dakika boyunca tekne turunun tüm yorgunluğunu atabilir ve soğuk sularda serinleyebilirsiniz. Mavi ve yeşil suların hakim olduğu bu koy, herkesi fotoğraf çekmeye zorluyor.

Seyahat Yolculuğunuz Burada Başlıyor

Kaydolun, size en iyi fırsatları gönderelim